autor - Kamila Bienia Borowska
Pracownie | No Comments | Permalink

Pabianicki Maraton Sztuki

MAMY PRZYJEMNOŚĆ ZAPROSIĆ PAŃSTWA NA III PABIANICKI MARATON SZTUKI.

TYM RAZEM ODBĘDZIE SIĘ ON WRAZ ZE ŚWIĘTEM DNI PABIANIC NA STADIONIE MOSIR (WŁÓKNIARZ) UL.GROTA ROWECKIEGO 3, W PABIANICACH.

1 DZIEŃ,
21 ARTYSTÓW I WIELE IMPREZ TOWARZYSZĄCYCH.

SZCZEGÓŁY DO POBRANIA:
Plik1 i Plik2

ZAPRASZAMY!

7Mar 2007

Oferta

Nasza pracownia oferuje państwu szeroki zakres usług wykonujemy wielkoformatowe do kościołów domków jednorodzinnych apartamentów itp. Witraże do drzwi okien oraz ścianki działowe szyldy witrażowe oraz w technice fusingu oświetlenie lampy wszelkiego rodzaju lampiony i świeczniki do domów i restauracji zawieszki okienne witraż i fusing fusingowane szkło użytkowe talerzyki miseczki wazony oraz biżuterię wykonaną w obu wymienionych technikach nasze projekty realizujemy wszystkimi dostępnymi technikami począwszy od tradycyjnego łączenia szkła ołowiem na nowoczesnej technice fusingu łącząc wszystkimi projektami zajmuje się artysta plastyk zapraszamy do współpracy odbiorców indywidualnych architektów restauracje a także hurtownie prowadzimy sprzedaż hurtową świeczników biżuterii koniecznie odwiedźcie naszą galerię oraz sklep internetowy pracownie witraży.

18 kwi 08

Fusing

Fusing jest nową techniką rodem z USA polegającą na formowaniu ozdabianiu i stapianiu szkła na gorąco w specjalnym piecu technika ta pozwala wyjść poza ramy tradycyjnej formy witrażu i uzyskiwać niebywale interesujące efekty.

18 kwi 08

Definicja witraże

Witraż to zestawienie szkieł kolorowych, w różnych wielkościach pociętych według odpowiedniego projektu, połączonych ze sobą za pomocą listw ołowianych lub taśm miedzianych.